SİMKAR PLASTİK: Suyun her damlası çok önemli

SİMKAR PLASTİK: Suyun her damlası çok önemli

Simkar Plastik kurulduğu günden itibaren yenilikçi, kaliteden ödün vermeyen ilkeleri ve dinamizmi ile çevresinde saygınlık kazanmıştır. Firmamızın tüm faaliyetlerinde toplam kalite anlayışı esas alınmıştır. Ürün ve hizmet kalitesinde standard bilinci ile hareket eden kuruluşumuz; Türk Standardları Enstitüsü Kalite Uygunluk Belgesi, Zirai Kredilendirme Belgeleri, CE Belgeleri, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001 2007 Kalite Yönetim Sistemi belgeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Simkar Plastik faaliyet alanları içerisinde; Damla Sulama Boru ve Ek Parçalarının, Yağmurlama Sulama Boru ve Ek Parçalarının, Polietilen Basınçlı İçme Suyu Borularının ve Polietilen Alçak Yoğunluklu Kangal Borularının üretimini, yurt içi ve yurt dışı satış ve pazarlama faaliyetlerini, Tarımsal Sulama ve Peyzaj Sulama projelerini, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun desteklediği basınçlı sulama sistemleri yüzde 50 hibe desteği projelerini, Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Bankası basınçlı sulama sistemleri kredi projelerini tüm proseslerimizde yüksek müşteri memnuniyeti ile yapmaktadır.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi olarak Simkar Plastik Firması yönetici ve çalışanlarına başarılar diliyoruz.

04/11/2019